Makinë ngjitëse me shtypje të nxehtë me shumë shtresa të dyerve të sigurisë

Përshkrim i shkurtër:

Karakteristikat:

1.Dizajn i arsyeshëm, funksionim i llojit të butonit, i lehtë për t'u mësuar dhe për të filluar.

2. Kontrolli i kohës, koha e shtypjes mund të vendoset sipas procesit të prodhimit, dhe pllaka e shtypjes lëshohet automatikisht kur të vijë koha, dhe ka një sinjalizues për ta kujtuar atë, i cili është i përshtatshëm dhe pa sherr.

3. Pajisur me çelësin e butonit të ndalimit emergjent, çelësin automatik të mbrojtjes së ndalimit të goditjes së pllakës së presionit mbi kufirin dhe ndërprerësin e ndalimit emergjent të rrethuar nga e gjithë makina, me performancë të lartë sigurie.

4. Pllaka e presionit është bërë nga pllakë e ngurtë, dhe rruga e vajit në pllakë përpunohet nga shpimi i vrimave të thella, i cili ka performancë të mirë kundër rrjedhjeve dhe rezistencës ndaj presionit.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Specifikim produkti

Emri i produktit Makinë ngjitëse me shtypje të nxehtë me shumë shtresa të dyerve të sigurisë
Presioni hidraulik 280 KN
Presioni maksimal i shërbimit 7.5 MPa
Specifikimi i pllakës së presimit të nxehtë Gjatësia: 2500 mm
Gjerësia: 1100 mm;
Trashësia: bllok 42±0.6mm×5;38±0.6mm×2 bllok
Presioni i pranimit 7 MPa
Cilindër me veprim të dyfishtë ø160 mm
Goditje e cilindrit të vajit 450 mm
Numri cilindër vaji 2 Vetëm
Numri i pllakave me presion të nxehtë 7 Blloku
Trashësia e boshllëkut të derës së ngjeshshme 70 mm më lart
Hapësira e pllakës së nxehtë 120 mm
Pads copë të trashë të Gjithsej 36 copë
Fuqia e motorit 4 Kw
Furnizimi me energji elektrike 380V/50Hz/60Hz
Koha e dërgimit 25 ditë
përshkrimi i produktit1
produkti-përshkrim2
produkti-përshkrim3
përshkrimi i produktit4
produkti-përshkrim8
produkti-përshkrim9

FAQ

Pyetje: Si mund të zgjedh makinën më të përshtatshme?
Përgjigje: Për t'ju rekomanduar modelin më të përshtatshëm të makinës, thjesht na tregoni më poshtë informacionin 1. Cili është materiali juaj 2. Madhësia e materialit 3. Trashësia e materialit

Pyetje: Si mund ta marr shpejt informacionin dhe kuotimin e këtij produkti?
Përgjigje: Ju lutemi lini emailin tuaj, WhatsApp ose wechat, dhe ne do të organizojmë menaxherin e shitjeve që t'ju kontaktojë sa më shpejt.

Pyetje: Çfarë materiali mund të presë lazeri me fibra?
A: Të gjitha llojet e metaleve, të tilla si çeliku inox, çeliku i karbonit, çeliku i butë, çeliku i galvanizuar, alumini, bakri, etj.

Pyetje: Kjo është hera e parë që përdor këtë lloj makine, a është e lehtë për t'u përdorur?
Përgjigje: Makina kontrollohet kryesisht nga softueri. E thjeshtë, jo e komplikuar. Përpara dorëzimit, ne do të bëjmë një manual të thjeshtë funksionimi dhe video. Në përgjithësi, një operator që nuk është i njohur me makinën me lazer me fibra mund ta përdorë ende mirë atë. Sipas kërkesat e klientit, ne mund të dërgojmë teknikë në fabrikën e klientit për trajnimin e makinerive, ose klienti të vijë në fabrikën tonë për trajnimin e makinerive.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Produkte të ngjashme