Fletë mbështjellje çeliku të galvanizuar Ppgi të veshura me ngjyra Çeliku Gi spirale të paralyera

Përshkrim i shkurtër:

Prezantim i shkurtër:

Karakteristikat: Përkulje, Saldim, Zbërthim, Prerje, Shpim


 • MOQ:1 ton
 • Kapaciteti i furnizimit:60 mbështjellje/muaj
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  përshkrim i produktit

  Fleta e galvanizuar i referohet një fletë çeliku të veshur me një shtresë zinku në sipërfaqe.Pllaka prej çeliku e galvanizuar është për të parandaluar gërryerjen e sipërfaqes së pllakës së çelikut dhe për të zgjatur përdorimin e saj.Jetëgjatësia e shërbimit, e veshur në sipërfaqen e pllakës së çelikut

  Ekziston një shtresë zinku metalik dhe kjo fletë çeliku e veshur me zink quhet fletë e galvanizuar.Gjerësia e zakonshme e tregut të mbështjelljes së fletëve të galvanizuar është: 1000, 1250, 1500, tregu është i sheshtë.

  Rrjeti është: 1000*2000, 1250*2500, 1500*3000 Trashësia e përgjithshme e tregut është 0.3-3.0.

  Sipas metodave të prodhimit dhe përpunimit, mund të ndahet në kategoritë e mëposhtme:
  1. Fletë çeliku e galvanizuar me zhytje të nxehtë
  2. Fletë çeliku e galvanizuar e aliazhuar
  3. Fletë çeliku elektro-galvanizuar
  4. Fletë çeliku e galvanizuar diferenciale njëanëshe dhe e dyanshme
  5. Përzierje, fletë çeliku e galvanizuar e përbërë

  Përveç pesë llojeve të mësipërme, ka fletë çeliku të galvanizuar me ngjyra, fletë çeliku të galvanizuar të veshur me printim, fletë çeliku të galvanizuar të laminuar PVC.

  Prisni.Por më e përdorura është ende fleta e galvanizuar me zhytje të nxehtë.

  Forma e pamjes: Gjendja e sipërfaqes: Fleta e galvanizuar ka kushte të ndryshme sipërfaqësore për shkak të metodave të ndryshme të trajtimit në procesin e veshjes.

  Të tilla si shpatulla e zakonshme, llamba e imët, lëmsh ​​i sheshtë, pa llaç dhe sipërfaqe fosfatuese.

  Coated-Coated-Ppgi-Galvanized-Steel-Coils-Sheet-Prepainted-Gi-Coil-Steel1
  Coated-Coated-Ppgi-Galvanized-Steel-Coils-Sheet-Prepainted-Gi-Coil-Steel3
  përshkrimi i produktit1
  Artikulli Spirale/Fletë/Pllakë/Rrip çeliku e veshur me ngjyra
  Standard JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN
  Materiali DC51D+Z, DC52D+Z, DC53D+Z, S280GD+Z, S350GD+Z, S550GD+Z, DC51D+AZ,
  DC52D+AZ, S250GD+AZ, S300GD+AZ, S350GD+AZ,
  S550GD+AZ, SECC, SECE, BLCE+Z, BLDE+Z, BUSDE+Z ose kërkesat e klientit
  Ngjyra e sipërfaqes RAL, model kokrrizash druri, model kamuflimi, model guri, model mat,
  model me shkëlqim të lartë, model lulesh, etj
  Aplikacion Përdoret gjerësisht në naftë, produkte ushqimore, industri kimike, ndërtim, fusha bojleri, energji elektrike, bërthamore, makineri,
  bioteknologjia, prodhimi i letrës, ndërtimi i anijeve
  Certifikimi ISO, SGS
  Kushtet e pagesës T/T, L/C, Western Union
  MOQ 1 ton, ne mund të pranojmë porosinë e mostrës.
  Paketa Eksportoni paketim standard ose sipas kërkesave të klientit
  produkti-përshkrim2
  produkti-përshkrim3
  përshkrimi i produktit4
  produkti-përshkrim5
  produkti-përshkrim6

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Produkte të ngjashme