Makinë prerëse me lazer me fibra me efikasitet të lartë me cilësi të lartë

Përshkrim i shkurtër:

Karakteristikat:

1. Dendësia e energjisë së rrezes lazer është e lartë, burimi i dritës është i qëndrueshëm dhe i besueshëm dhe mund të përdoret si për prerje në plan ashtu edhe për prerje tredimensionale.

2. Shpejtësia e shpejtë e prerjes, skajet e rregullta dhe të lëmuara, gamë e gjerë aplikimi

3. Prerja me lazer me shpejtësi të lartë, duke përmirësuar efektivisht efikasitetin e përpunimit


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Specifikim produkti

Emri i produktit Makinë prerëse me lazer me fibra me efikasitet të lartë me cilësi të lartë
Zona e punës 3000*1500 mm
Gjatësia maksimale e tubit (Opsionet) 3000 mm (ose) 6000 mm
Kufijtë e tubit (i personalizuar) Tub i rrumbullakët:Φ20mm~Φ120mm;
Tub katror :Φ20mm~80mm;
Tub rrethor: Φ20mm~Φ120mm;Tub katror: Φ20mm~80mm
Lloji lazer Gjenerator lazer me fibra
Fuqia lazer (opsionale) 500-6000 W
Sistemi i transmetimit Shërbyer dyfish me motor & dollap & raft&pinion
Shpejtesi maksimale ±0.03mm/1000mm
Shpejtesi maksimale 60 m/min
Shpejtësia maksimale e përshpejtuar 1.2 G
Saktësia e pozicionit ±0.03mm/1000mm
Saktësia e ripozicionimit ±0.02mm/1000mm
Formati grafik i mbështetur CAD,DXF(etj)
Furnizimi me energji elektrike 380V/50Hz/60Hz
Koha e dërgimit 25 ditë
përshkrimi i produktit1
produkti-përshkrim2
produkti-përshkrim3
përshkrimi i produktit4
produkti-përshkrim5
produkti-përshkrim6
produkti-përshkrim7
produkti-përshkrim8
produkti-përshkrim9

FAQ

Pyetje: Si mund të zgjedh makinën më të përshtatshme?
Përgjigje: Për t'ju rekomanduar modelin më të përshtatshëm të makinës, thjesht na tregoni më poshtë informacionin 1. Cili është materiali juaj 2. Madhësia e materialit 3. Trashësia e materialit

Pyetje: Si mund ta marr shpejt informacionin dhe kuotimin e këtij produkti?
Përgjigje: Ju lutemi lini emailin tuaj, WhatsApp ose wechat, dhe ne do të organizojmë menaxherin e shitjeve që t'ju kontaktojë sa më shpejt.

Pyetje: Çfarë materiali mund të presë lazeri me fibra?
A: Të gjitha llojet e metaleve, të tilla si çeliku inox, çeliku i karbonit, çeliku i butë, çeliku i galvanizuar, alumini, bakri, etj.

Pyetje: Kjo është hera e parë që përdor këtë lloj makine, a është e lehtë për t'u përdorur?
Përgjigje: Makina kontrollohet kryesisht nga softueri. E thjeshtë, jo e komplikuar. Përpara dorëzimit, ne do të bëjmë një manual të thjeshtë funksionimi dhe video. Në përgjithësi, një operator që nuk është i njohur me makinën me lazer me fibra mund ta përdorë ende mirë atë. Sipas kërkesat e klientit, ne mund të dërgojmë teknikë në fabrikën e klientit për trajnimin e makinerive, ose klienti të vijë në fabrikën tonë për trajnimin e makinerive.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Produkte të ngjashme