Производи

 • Цилиндар за заклучување на вратата со универзален месинг со висока безбедност

  Цилиндар за заклучување на вратата со универзален месинг со висока безбедност

  Карактеристики:

  1. Голем цилиндар и конфигурација на повеќекратно заклучување на јазикот, високи безбедносни перформанси

  2.Ергономски дизајн, поудобен прекинувач

  3.Користете ја најновата технологија, добри перформанси против кражба

 • Релјефен дизајн на ладно валани челични калем лист

  Релјефен дизајн на ладно валани челични калем лист

  Краток вовед:

  Функција: Направете челични врати или други производи

  Карактеристики: рентабилно, отпорно на корозија, лесно брзо, отпорно на влага

 • Машина за лепење на повеќеслојна топла преса за безбедносна врата

  Машина за лепење на повеќеслојна топла преса за безбедносна врата

  Карактеристики:

  1.Разумен дизајн, операција со тип на копче, лесна за учење и почеток.

  2. Контрола на тајминг, времето на притискање може да се постави според процесот на производство, а плочата за притискање автоматски се ослободува кога ќе дојде време, а има и звучник за потсетување, што е погодно и без проблеми.

  3. Опремен со прекинувач за копче за итно стопирање, автоматски прекинувач за заштита за запирање на удар на плочата под притисок над границата и прекинувач за итно стопирање опкружен со целата машина, со високи безбедносни перформанси.

  4. Плочата за притисок е направена од цврста плоча, а патеката за масло во плочата се обработува со дупчење на длабоки дупки, што има добри перформанси против истекување и отпорност на притисок.

 • Висока ефикасност, висококвалитетна машина за ласерско сечење влакна

  Висока ефикасност, висококвалитетна машина за ласерско сечење влакна

  Карактеристики:

  1. Густината на енергијата на ласерскиот зрак е висока, изворот на светлина е стабилен и сигурен и може да се користи и за рамно сечење и за тридимензионално сечење.

  2.Брза брзина на сечење, уредни и мазни рабови, широк опсег на примена

  3. Ласерско сечење со голема брзина, ефикасно подобрување на ефикасноста на обработката

 • Електрохидраулична машина за свиткување на челични врати со прес сопирачки CNC

  Електрохидраулична машина за свиткување на челични врати со прес сопирачки CNC

  Карактеристики:

  1. Специјалниот систем за нумеричка контрола е опремен со главната рамка на машината за виткање

  2. Функцијата за програмирање со повеќе работни чекори може да постигне автоматско работење и постојано позиционирање на процедурите во повеќе чекори, како и автоматско прецизно прилагодување за положбата на задниот затворач и блокот за лизгање.

  3. Хидрауличната сопирачка за притискање е обезбедена со функција за броење на свиоци, за прикажување во реално време на количината на обработка и меморијата за прекин на моќноста на позициите на затка и лизгачки блок, како и процедури и параметри.

  4. определување на низа на свиткување развиена пресметка на должина

  5. Контрола на крунисување

  6. USB периферен интерфејс

  7. Серво, фреквентен инвертер и AC контрола

 • Машина за формирање рамка од челична врата

  Машина за формирање рамка од челична врата

  Карактеристики:

  1.Добар квалитет: Имаме професионален дизајнер и искусен инженерски тим. И суровината и додатоците што ги користиме се добри.

  2.Добра услуга: обезбедуваме техничка поддршка за целиот животен век на нашите машини.

  3.Гарантен период: во рок од една година од датумот на завршување на пуштањето во работа.Гаранцијата ги опфаќа сите електрични, механички и хидраулични делови во линијата, освен деловите што лесно се носат.

  4. Лесно ракување: Целата машина се контролира со PLC компјутерски систем за контрола.

  5. Елегантен изглед: Заштитете ја машината од 'рѓа и бојадисаната боја може да се прилагоди

  6.Разумна цена:Ние нудиме најдобра цена во нашата индустрија.

 • Ефикасна механичка метална челична машина за удирање на вратите

  Ефикасна механичка метална челична машина за удирање на вратите

  Карактеристики:

  1. Нејзината структура е едноставна, погодност за работа, кредибилитет на функција, употреба одржува погодност.

  2. Списокот со затворени типови од серијата J23 го нарачува трупот на машината под притисок на дизајнот на формата на директна линија на авионот, добро избалансиран за да биде подложен на вдлабнатина, постојана форма, цврста и силна.

  3. Екстремно висока висина на затворање, спакувајте го просторот за мувла голем, лизгав парче парче во насока на шест тестенини, точноста е висока, стабилноста добра.

  4. Надворешен тип на поддршка, особено големата машина, воздигнување на машината за алат, стабилност, безбедност, тип на внатрешно место, пат на нафта, електрично коло, убавина чиста и нето, има безбедносен, сигурен тип повеќе,

  5. Рачното копче за работа со прекинувачот одговара на машината за притисок национални безбедносни стандарди.

 • Вратата панел мувла Панч умре

  Вратата панел мувла Панч умре

  Краток вовед:

  Функција:

  Карактеристики: свиткување, заварување, расклопување, сечење, удирање

 • Челична врата кожа Внатрешни преса мувла печат

  Челична врата кожа Внатрешни преса мувла печат

  Краток вовед:

  Функција: Направете челична кожа на вратата

  Карактеристики: Не е лесно да се оштети, долг работен век, различни стилови

 • Машина за втиснување на рамка од челични врати / Отворена хидраулична машина за преса

  Машина за втиснување на рамка од челични врати / Отворена хидраулична машина за преса

  Краток вовед:

  Карактеристики: Висока работна ефикасност, Брза замена на мувла

 • 4500 тони Метална челична врата Кожа за изработка на хидраулична машина за преса за втиснување

  4500 тони Метална челична врата Кожа за изработка на хидраулична машина за преса за втиснување

  Краток вовед:

  Функција:

  Карактеристики: свиткување, заварување, расклопување, сечење, удирање

 • Најновиот дизајн на ПВЦ филм обложена челична јадро кожа

  Најновиот дизајн на ПВЦ филм обложена челична јадро кожа

  Краток вовед:

  Функција: Направете челични врати или други производи

  Карактеристики: рентабилно, отпорно на корозија, лесно брзо, отпорно на влага

123Следно >>> Страница 1/3